ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми
Про нас » Звіт керівника » Звернення громадян

Звернення громадян

02.02.2021   Роздрукувати  
Звернення громадян відбуваються відповідно до Закону України "Про звернення громадян"
 • Під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги. Звернення може бути усним або письмовим, а також в форматі електронного листа.
 • Звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.
 • Існує попередній запис наприйом через електронний запис (dnz26@ukr.net) або за телефоном (0542) 25-01-91. Громадяни мають завчасно подати таку інформацію: ПІБ особи; контактні дані; суть питання; до яких посадових осіб звернення.

        Аналізуючи роботу зі звернень громадян за 2020 рік можна визначити ряд питань, які турбують відвідувачів найчастіше. Тож питання та відповіді на них:

 "Як потрапити до дитячого садка?"

 

 Відповідно до Наказів МОН України № 729 від 21 червня 2012 року та № 1345 від 29 листопада 2012 року запис до закладу дошкільної освіти відбувається тільки через єдину систему Електронної реєстрації в заклади дошкільної освіти    

 

 "Режим роботи закладу?"

 

  Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом дванадцяти годин. Вихідні дні: субота та неділя, а також святкові дні.

 У ЗДО працює 16 груп, з них 12 груп з 10,5 годинним перебуванням (з 07.30 до 18.00), 1 група з 12-ти годинним перебуванням (з 07.00 до 19.00) та 1 група з короткотривалим перебуванням 3,5 годинним перебуванням (з 08.30 до 12.00)

   Робота закладу на період адаптивного карантину

 

 "Організація харчування у закладі"

 

 Організація харчування у ЗДО відбувається відповідно до Санітарного регламенту. У закладі організовано 3 разове харчування: сніданок, обід, підвечірок.  Кожного дня на сайті закладу оприлюднюється щоденне МЕНЮ

Відповідно до Рішення Сумської міської ради від 24.06.2020 року №6995-МР:

 • Для вихованців закладів дошкільної освіти всіх типів вартість триразового харчування (сніданок, обід, полуденок), а саме для: - дітей раннього віку – 21,00 гривня; - дітей раннього віку санаторних груп – 22,00 гривні; - дітей дошкільного віку – 25,00 гривень; - дітей дошкільного віку санаторних груп – 26,00 гривень.
 • Розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти, де 60 відсотків від встановленої вартості харчування на день – батьківська плата, 40 відсотків від вартості харчування на день – за рахунок бюджетних коштів (оплата здійснюється за дні відвідування дитиною закладу).
 • Зменшити в закладах дошкільної освіти на 50 відсотків розмір плати за харчування для батьків, які мають трьох і більше дітей.
 • Звільнити від плати за харчування батьків або осіб, які їх замінюють, наступних категорій дітей закладів дошкільної освіти:
 •            - дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях;
 •             - дітей-інвалідів;
 •             - дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
 •             - дітей із числа внутрішньо переміщених осіб;
 •             - дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;
 •             - дітей, батьки яких є захисниками України, добровольцями – захисниками України або загиблими (померлими) захисниками України;
 •            - дітей, батьки яких є учасниками бойових дій на території інших держав;
 •            - дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;
 •           - дітей із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищує рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних закладах дошкільної освіти

за наявністю відповідних документів.

 

 "Гурткова робота?"

 

  У закладі функціонує 5 гуртків на безоплатній основі:

– гурток вокалу, музичний керівник Коваль Е.Г.
– театральний гурток «Радість», музичний керівник Шаповалова І.А.
– музично-інструментальний гурток, музичний керівник Шаповалова І.А.
  – ляльковий театр «Веселі рукавички», музичний керівник Радченко О.О.
  – гурток християнської етики, музичний керівник Шаповалова І.А.
 
 

Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal