ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми
Про нас » Будівля та територія » Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення

02.02.2021   Роздрукувати  

Щороку комісією управління освіти і науки Сумської міської ради разом з представниками відповідних служб ЗДО перевіряється на готовність до нового навчального року про що складається відповідний акт.

Акт перевірки готовності закладу дошкільної освіти до 2019-2020 навчального року

Акт перевірки готовності закладу дошкільної освіти до 2020-2021 навчального року

   Проектна потужність закладу розрахована на 320 дітей .
   На сьогодні в закладі освіти функціонують 16 груп, в яких виховується 377 дітей
   Групові кімнати обладнані кольоровими, сучасними, різноманітними, функціональними меблями та технікою.
   В 2 групах  розміщено інтерактивні дошки – комплекси для сучасної роботи педагогів та вихованців закладу.
   В усіх групах розміщено екрани телевізорів з діагоналлю 43 та 37 дюймів, які заміщують екрани комп’ютерів, що також дозволяє педагогам проводить сучасний освітній процес.
   Заклад забезпечено проводним інтернетом.
   Групи наповнені іграшками,  ігровими сюжетними модулями,  спортивними комплексами. Предметно-ігрове середовище в кожній віковій групі є динамічним і мобільним (пересувним).
   Для забезпечення карантинних мір та уникнення вірусних захворювань, в ігрових приміщеннях встановлені кварцові опромінювачі.
   Кабінети вузьких спеціалістів – практичного психолога та вчителів-логопедів функціонують в повному обсязі, та комплектовані наочністю, дидактичними, настільними та друкованими іграми, які використовуються в корекційній роботі.
   Музичні керівники в роботі використовують сучасну акустичну систему,  класичні клавішні інструменти та професійний, музичний, електронно- клавішний інструмент YAMAHA.
   Медична сестра і персонал постійно стежать за санітарно-епідеміологічною обстановкою У закладі освіти здійснюється щоденний медичний супровід дітей. Для охорони здоров’я дітей медичний кабінет укомплектовано сучасним діагностичним обладнанням: апаратом Ротта, опромінювачем, ростоміром з вагами, лінійкою скіаскопічною тощо. В наявності всі препарати для надання невідкладної медичної допомоги.
   Методичний кабінет відповідає стандартам інтерактивних технологій. Кабінет наповнюється методичною літературою, посібниками, розробками для розвитку професійного росту вихователів за запитами та потребами педагогів.
   Предметно-ігрове середовище згідно нового переліку необхідного обладнання забезпечує засвоєння нових знань, формування розумових дій, розвиток провідних психічних процесів дитини. Педагогами закладу прививаються національні та патріотичні цінності української державності, плекання любові до рідної землі.
   Для забезпечення навчально-виховного процесу та життєдіяльності у дошкільному закладі створено необхідні умови.
   В закладі харчування  дітей забезпечує харчоблок. Їжа готується в  на сучасному обладнанні, що дозволяє зберегти в продуктах максимальну кількість корисних поживних речовин та вітамінів необхідних для повноцінного розвитку дитини. Їжа до груп доставляється згідно графіку та відповідних годин режимних моментів закладу.
   Дошкільний заклад забезпечено сучасним посудом.
   На території закладу дошкільної освіти за кожною віковою групою закріплений ігровий майданчик на якому розташований тіньовий навіс, ігрове та спортивне обладнання.
   Майданчики відповідають санітарно-гігієнічним нормам і вимогам техніки безпеки. На всій території закладу є пішохідні доріжки. Встановлені для відпочинку лави.
   Для спортивного дозвілля, на території дошкільного закладу розміщено спортивний майданчик.    Спортивний майданчик – є улюбленим місцем дозвілля вихованців.
   Територія закладу знаходиться під цілодобовим місцевим спостереженням служби охорони та обладнана камерами відеоспостереження.
   На сьогодення заклад забезпечено всім необхідним обладнанням для повноцінного функціонування.
   Безпека. У кожній групі саду працює одночасно два вихователя та помічник вихователя.
   Таким чином, діти знаходяться під постійною увагою дорослих.
   Під час прогулянок на вулиці дітей супроводжує вихователь.
   Система безпеки закладу виключає відвідування саду сторонніми людьми. Забирати дитину з садка можуть тільки батьки.

 


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal