ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми
Про нас » Правила прийому в ЗДО

Правила прийому в ЗДО

30.04.2021   Роздрукувати  
    Зарахування дітей до державного (комунального) закладу дошкільної освіти здійснюється керівником такого закладу протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв про зарахування.
     Починаючи з 2012 року в Україні працює система електронного запису дітей до закладів дошкільної освіти
     При реєстрації на Вашу електронну адресу (вказану при реєстрації) буде направлено інформацію про наступні дії:
1. Створення заявки
2. Встановлення у чергу
3. Зарахування до закладу
   При заповненні електронної заявки Ви зможете вказати пільгову категорію дитини, обрати садочки, які хочете відвідувати, дізнатись стан черги та  самостійно стежити за рухом звернення у електронному реєстрі.         
   Просимо звернути увагу, що батьки мають самостійно користуватись особистим кабінетом в системі, вносити та відслідковувати зміни по черзі.   
   Для  роботи в системі необхідно мати електронну пошту. Якщо у Вас немає електронної поштової скриньки, радимо Вам створити її,  обравши одного з  українських сервісів електронної пошти.  
   Прийом дітей до ЗДО та запис до відповідної вікової групи здійснюється у порядку черговості електронного запису та відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад​​, затверджене постановою Кабінету Міністрів України.
 
   Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником на підставі: 
   Стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах
Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.
   Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його).
 • довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
 • копії свідоцтва про народження.
 
Для прийому дітей до групи компенсуючого типу додатково подається: 
 • висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу, 
 • направлення місцевого органу управління освітою.​​
     Першочергово до державних (комунальних) закладів дошкільної освіти зараховуються діти які:
 • проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти (в разі її встановлення його засновником (засновниками);
 • є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти;
 • є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти;
 • належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями;
 • належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітей;
 • перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей;
 • діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
 • мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до закону.
     Під час подання заяви про зарахування дитини до державного (комунального) закладу дошкільної освіти один з батьків або інший законний представник дитини повинен пред’явити оригінал документа, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини, та зазначити його реквізити у заяві. У разі коли право на першочергове зарахування не підтверджено, дитина зараховується до державного (комунального) закладу дошкільної освіти на загальних підставах.

 


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal