заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми
Про нас » Досягнення закладу » Досягнення вихованців

Досягнення вихованців — випускників ДНЗ

14.09.2018   Роздрукувати  
  • Назаренко Анастасія (випуск 2005 рік) — лауреат фортепіанного конкурсу ім. Станюковича «Слобожанська фантазія»;
  • Горян Микола (випуск 2003 рік) — лауреат понад 30 конкурсів (Міжнародний конкурс Олени Образцової, м.Санкт-Петербург, Міжнародний конкурс «Арт-Прем’єр», м.Київ, Міжнародний конкурс «Відкрита Європа», м.Москва, Міжнародний конкурс «Духовні джерела», м.Київ, гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Українські солоспіви», м.Хмельницьк);
  • Лазаренко Ксенія  (випуск 2008 рік) — переможець міських, міжнародних змагань з художньої гімнастики;
  • Кравцов Дмитро (випуск 2005 рік) — переможець міських, обласних, міжнародних фестивалів з бальних танців;
  • Чурічканіч Олексій (випуск 2008 рік) — перше місце в міжнародних змаганнях з бальних танців;
  • Криворотенко Юлія, Будянська Софія, Ніколенко Дар’я, Сазанова Анастасія, Дейнега Анастасія (випуск 2008 рік) — призові місця на танцювальних конкурсах «Візаві», «Зоряний простір» м.Суми, «Непросто танці» м.Київ, Міжнародний фестиваль «Сюжетно-образного танцю» м.Харків і т.д.;
  • Яковенко Катя (випуск 2012 рік) — дипломант з естетичної гімнастики;
  • Ялижко Мілена (випуск 2008 рік) — дипломант теквандо,
  • Ялижко Анісія (випуск 2012 рік) — друге місце на міжнародному конкурсі з художньої гімнастики;
  • Лях Дмитро (випуск 2012 рік) — перші місця у турнірі боротьби самбо та дзюдо;
  • Ховзун Аріна (випуск 2012 рік) — перше місце у відкритому кубку Сумської області Федерації художньої гімнастики;
  • Дудченко Вася (випуск 2012 рік) — перші місця з тенісного турніру міста;
  • Ковбасенко Ігор (випуск 2008 рік) — переможець міських, міжнародних змаганях з спортивної гімнастики ;
  • Красуля Софія, Приходько Вероніка (випуск 2005 рік) — призові місця в чемпіонаті України з спортивної аеробіки, м.Бердянськ;
  • Александрова Поліна, Камнєв Діана (випуск 2006 рік) — призові місця в чемпіонаті України з художньої гімнастики;
  • Смолянінова Валерія (випуск 2008 рік) — поетеса , друкується на шпальтах газет та журналів;
  • Ємельянова Анна (випуск 2001 року) — перші місця з легкої атлетики.
  • Боряк Олександр (випуск 2004 року) — 2011-2013 — призер міської олімпіади з математики. 2012 — призер всеукраїнського турниру з математики (м.Севастополь). 2013— Чемпіон України по Панкратіону.
  • Боряк Ілля (випуск 2007 року) з 2011 — щорічний переможець міських і обласних змагань по Панкратіону. 2013 — Чемпіон України по Панкратіону, 1 розряд.
  • Козачок Дарина (випуск 2009 року) — солістка колективу Шоу-балет «Соняхи», вокаліста — вокально-хореографічна студія «Контраст», Хореографічний колектив «Росточок».
  • Чурічканіч Ксенія — перші місця в змаганнях з бальних танців; переможець Всеукраїнського конкурсу "Слава Україні", І місце 2014 р.
  • Приходько Софія (випуск 2013) — призові місця з художньої гімнастики.
  • Чістовська Ліка (випуск 2013) — призові місця з художньої гімнастики. переможець Всеукраїнського турніру «Грація» з естетичної гімнастики.
  • Андрущенко Поліна (випуск 2013) — призові місця з сучасних танців «Хіп — хоп».
  • Дем’яненко Богдан (випуск 2013) — переможець багатьох змагань у конькобіжному спорті.
  • Безвін Даша (випуск 2013) — переможець багатьох змагань з спортивної гімнастики.
  • Коваленко Роман (випуск 2013) — призові місця з карате.
  • Подосіннікова Поліна (випуск 2013) — переможець багатьох змагань з спортивної гімнастики.
  • Скоробагатський Тимур — учасник конкурса імені П.І. Чайковського, в складі фортепіанного квартету 2012р., учасник фестивалю авторської пісні місто Москва 2013р., активний учасник різдвяної вистави у театрі юного глядача «Звезда Рождества» (2011, 2012, 2013 роки).
  • Штань Артем (випуск 2006 року) – переможець  Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських конкурсів з вокалу. обласних, міських конкурсів з сучасних танців «Хіп - хоп», є активним учасником на IX міського фестивалю авторської пісні та співаної поезії учнівської молоді.
  • Жариков Олександр (випускник 2014 р.) – член спортивної команди «Іскорка» Сумський ДНЗ № 26 «Ласкавушка» з флорболу; переможець гри з шашок у молодшій віковій групі (лютий 2014 р., табір «Зоряний»); отримав грамоту за I місце в конкурсі малюнків «Піщана графіка» (студія піщаної анімації «Sahora», 2013р. ); член команди гравців з футболу (табір «Зоряний», здобув перемогу I місце серед вікової категорії); переможець Всеукраїнського конкурсу "Слава Україні", ІІ місце 2014 р.
  • Литвиненко Евеліна (вихованка групи Материнка) – Переможниця Всеукраїнського фестивалю танцювального мистецтва в категорії «хіп – хоп; соло – дебют», 2013 р.
  • Олійник Ваня (вихованець групи Материнка) – член спортивної команди «Іскорка» Сумського ДНЗ № 26 «Ласкавушка» з флорболу. Нагороджений грамотою «Кращий гравець» чемпіонату м. Суми по флорболу серед збірних команд ДНЗ та НВК, 2014 р; учасник ансамблю «Алазон» при будинку культури ім. Фрунзе; переможець з сучасних  спортивних танців , в категорії «хіп – хоп», 2013 р., в м. Чернігів на фестивалі «Планета»
  • Яншина Марія (вихованка групи Материнка) – нагороджена дипломом у Всеукраїнському турнірі «Грація» м. Суми-2013 р. серед 4-6 років «Super-baby»; нагороджена дипломом за участь в Всеукраїнському турнірі «»Алькор» з естетичної гімнастики м. Харків-2013 р.; нагороджена дипломом за участь у відкритому чемпіонаті  Криму з естетичної гімнастики -2013 р.; активна учасниця студії піщаної анімації «Sahora». Нагороджена грамотою за активну участь, 2013 р.
  • Єрмоленко Аліна (вихованка групи Материнка) – займається бальними танцями. Нагороджена дипломом за I місце у конкурсі «Радість танцю» 2012 р.

Вітаємо нашу вихованку Златославу Ганніченко з зірковим виступом на телебаченні. Бажаємо успіхів у здійсненні мрій!


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal