ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Досягнення закладу

За 2018/2019 навчальний рік

2018-2019 навчальний рік був успішним для нашої «Ласкавушки».

На серпневій конференції заклад було нагороджено Грамотою Управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте ІІ місце у міському огляді-конкурсі на кращій стан пошуково-дослідницьких ділянок на території закладів дошкільної освіти міста.

У жовтні 2018 року заклад приймав активну участь і презентував свої надбання на Х міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» м.Київ і отримав Диплом від Національної академії педагогічних наук України, представником була учитель-логопед Салівон Лілія Олександрівна з авторською розробкою «Сенд – Арт» (ігри з піском).

У листопаді 2018 року заклад приймав участь в міському освітньому проекті «Голос рідної природи» і отримав грамоту управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте ІІ місце.

У березні наш заклад приймав участь у Всеукраїнській акції  «Заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин» за що отримали сертифікат за активну участь.

У квітні 2019 року за підсумками І (міського) етапу  обласної виставки огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у номінації «Дидактичні матеріали» вихователь групи раннього віку Шаповал Наталія Петрівна зайняла І місце.

У травні 2019 року І місце у І (міському) етапі обласного фестивалю-огляді фахової майстерності педагогів закладу дошкільної освіти «Світ дошкілля» отримала Криворотенко Наталія Олександрівна, вихователь-методист та Москаленко Людмила Іванівна, вихователь групи компенсуючого типу з матеріалом «Міжпівкульні дошки (дидактичні) для стимуляції роботи обох півкуль головного мозку»

23 травня 2019 року вихователь-методист Криворотенко Н.О. відвідала Всеукраїнський науково-методичний семінар у сфері дошкільної освіти з питань упровадження інноваційної програми "Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку".

 


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal