ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Будівля та територія

Наш дошкільний навчальний заклад відкрито в 1963 році. Він є казковим будинком для дитини з певними традиціями і звичаями. Будинок, де і дітям, і дорослим затишно і комфортно, де дитину чекають і люблять.

Своєрідною «візитною карткою» нашого садочку є дерев’яний будиночок, розташований на території закладу. Його зробив наш працівник, Гайворонський Андрій Мирославович. Будинок навіює таємничість, загадковість. Діти самі складають про нього казки і легенди.

Ніщо не стоїть на місці, і от уже біля казкового будиночка, як у Лукомор’я «виріс» незвичайний дуб. Його прикрашають герої казок. Завдяки роботі нашого талановитого сторожа,  Баюри Володимира Івановича, діти отримують нову казку.

Старожилами закладу є липи, дуб і клен червонолистий, яким біля 100 років. Розкішні горіхи створюють затишок і комфорт на ігрових майданчиках. Вони збагачують повітря фітонцидами і мікроелементами,  що сприяє покращенню екологічного клімату у ДНЗ.  А восени  малюки  спостерігають за білочками та різноманітними птахами, що ласують плодами цих чудових дерев. Навесні милує око бузкове розмаїття. Повітря наповнене ароматом квітучих плодових дерев — яблунь, груш, вишень. «Царство півоній» — це окраса ландшафтного дизайну дошкільного закладу.  Гордістю садочка є ялини і самшит, що висаджені дбайливими руками педагогів, батьків та вихованців.  Берези — це одні з найбільш мальовничих і улюблених дерев наших вихованців. В «Ласкавушці» створені газони, що мають санітарно-гігієнічне значення, куточок лісу, фіто ділянка, городи, штучна водойма, альпійські гірки.

Потрапляючи в приміщення дошкільного закладу, опиняєшся в чудовому вернісажі. У кожної групи є своє віконечко у презентаційному коридорі, де можна представити свою групу, творчі здібності дітей, батьків та вихователів.

У групах ми намагаємось наблизити умови життя дітей до домашніх. Меблі, предмети вжитку, розташування іграшок, розвивального матеріалу, обладнання для різних видів діяльності зручні і доступні для малят. Вдала організація розвивального простору в групових приміщеннях нашого садочку стало основою для захоплюючого, змістовного життя та різнобічного розвитку кожного вихованця.

В кабінетах спеціалістів створено атмосферу комфортності, гармонійності і довіри, а набір різноманітних ігрових, розвивальних матеріалів дозволяє використовувати широкий спектр технік, методик.

Музичні зали, спортивна зала облаштовані відповідно до санітарних вимог. Укомплектовані всім необхідним обладнанням, дидактичним, демонстраційним матеріалом,  музичними інструментами, технікою, спортивним обладнанням, яке стимулює різнобічну творчу діяльність, в якому дитина задовольняє свою природну потребу в розвитку.


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal