ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Оголошення

Увага батькам

Запис дітей до ЗДО
Далі

(0542) 25-01-91

dnz26metod@i.ua

www.facebook.com/laskavushka

м. Суми, 40022
пров. лікаря Івана Дерев'янка, б.3

Новини

03.06.2015

28 травня 0 17.15 відбувся звіт завідувача дошкільного навчального закладу перед батьками та громадськістю.

Матюшенко Лариса Яківна довела до відома всіх присутніх про що проводиться робота по організації зустрічей адміністрації, педагогічних працівників, медичного персоналу ДНЗ  з батьками з метою підвищення психолого – педагогічної культури батьків, співпраця ДНЗ і початкової ланки з метою наступності дошкільної освіти та початкової ланки. Охоплено дітей  п’ятирічного віку  дошкільним вихованням на 100%.  Педагогами ДНЗ проводиться педагогічно-просвітницька робота серед населення мікрорайону з метою залучення дітей у дошкільний навчальний заклад. На достатньому рівні проводиться робота груп короткотривалого перебування дітей, групи «Разом з мамою». На достатньому рівні забезпечено роботу батьківського клубу «Успішні батьки». Оновлено  розвивальне предметно-ігрове середовище  ігровим, дидактичним матеріалом. Забезпечено ДНЗ комп’ютерною технікою, мультемедійною апаратурою.

Щорічно заклад забезпечує підвищення професійних і особистісних якостей педагогів ДНЗ. У 2015 році у вищих учбових закладах з спеціальності «Дошкільне виховання» навчаються – 5 чоловік. Підвищили свій рівень  кваліфікації  при ОІППО - 12 чоловік. Пройшли атестацію – 8 чол.

У 2014-2015 навчальному році ДНЗ продовжив працювати за Програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» (нова редакція) та іншими варіативними програмами.

Дошкільний заклад забезпечує диференційований підхід в навчально-виховній діяльності з метою розвитку особистості, гуртковою роботою: англійська мова, хореографія, ляльковий театр «Рукавичка», театр «Радість», гра на музичних інструментах за методикою Л.Шулятьєвої, оркестр за системою К.Орфа.

Адміністрацією дошкільного навчального закладу проведена робота по залученню депутатських коштів. На сьогодні залучені депутатські кошти Пустового А.І. в сумі 40000 грн. на придбання дитячого ігрового майданчика в комплекті.

За бюджетні кошти на суму 34992грн.52 коп. поставлено 9 штук металопластикових вікон.

За період з вересня 2014 року по червень 2015 року в ДНЗ виготовлено і придбано:  шафи дитячі для роздягання гр. «Ромашка» (14 од.) на суму 11200.00грн. та гр. «Карамелька» (9од.) на суму 8700.00 грн.;  набір дитячих меблів гр. «Берегиня» (5 од.) на суму 6190.00грн.; набір меблів гр. «Посмішка» (1 од.) на суму 13400.00грн.; гарнітур для роздачі їжі гр. «Сонечко»(4 од.) на суму 5750.00; набір дитячих меблів гр. «Добрі серця» (5 од.) на суму 10810.00грн.; ліжка дитячі 4-х місні група «Ягідка» (6 од.) на суму 10 680.00 грн.

Було придбано: апарат телефонний 1шт, ауді система з колонками-1шт., масажний набір логопеда «Су-Джок» - 1 комплект; монітор LG- 1 шт., принтер Samsung - 1 шт., прожектор для вулиці – 3 шт., світильники – 2 шт., стенди («Охорона праці», «Цивільний захист», «Готуємось до педагогічної ради», «Пожежна безпека»); стенди по патріотичному вихованню – 6 шт.; стільниці – 3 шт.; фліпчарт – 2 шт.; ялинка штучна – 1 шт.; відра пластмасові – 15 шт.; демонстраційний матеріал – 5 шт.; методична література – 21 шт.; іграшки дерев’яні дитячі – 18 шт.; ляльковий театр – 1 шт.; набір дитячій («Кухня», «Лікар»); наматрацники – 15 шт.; пісочниці – 5 шт.; чайник емальований – 1 шт.; чагарники – 5 шт. Замінено за батьківські кошти 11 металопластикових вікон (4 шт. група «Ласкавушка», 5 шт. група «Ромашка», 1 шт. група «Калинка»); двері металопластикові (1 шт. група «Сонечко»).

Створено і забезпечено умови  для збереження  здоров’я та безпечного перебування дітей в дошкільному навчальному закладі.

Відкритим залишається питання щодо виведення сигналу від приймально – контрольних приладів установки автоматичної пожежної сигналізації на пульт централізованого пожежного спостереження, встановлення в електрощитовій сертифікованих протипожежних дверей.  


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal