ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Оголошення

ХАРЧУВАННЯ

(0542) 25-01-91

dnz26metod@i.ua

www.facebook.com/laskavushka

м. Суми, 40022
пров. лікаря Івана Дерев'янка, б.3

Новини

18.08.2020
Відповідно до наказу упралвння освіти і науки Сумської міської ради від 22.01.2021 року №3 "Про функціонування закладів освіти в умовах карантину":

2. Керівникам закладів дошкільної освіти:

2.1. Виконувати неухильно вимоги постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.09.2020 № 55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби» з урахуванням подальших змін.

2.2. У зв’язку з неможливістю прийняття до закладів дошкільної освіти всіх дітей, дозволити відвідувати заклади дошкільної освіти:

  • дітям із родин, у яких працюють батьки, за умови надання двох або однієї довідки від роботодавця;
  • дітям, батьки яких є захисниками України, добровольцями - захисниками України або загиблими (померлими) захисниками України;
  • дітям із багатодітних родин;
  • дітям, один із батьків, яких є особою з інвалідністю;
  • дітям із родин, де один із батьків працює, а інший перебуває на обліку у Сумському міському центрі зайнятості.

2.3. Приймати в заклади дошкільної освіти та дошкільні підрозділи навчально-виховних комплексів Сумської міської територіальної громади всіх дітей закладів (груп) компенсуючого типу (спеціальних, санаторних) та дітей з особливими освітніми потребами (інклюзивних груп).

2.4. Для відвідування закладу дошкільної освіти законні представники дитини мають надати від лікаря, з яким укладена декларація, довідки:

  • довідку про епідеміологічне оточення;
  • довідку з інформацією про стан здоров’я дитини та можливістю відвідування закладу дошкільної освіти.

3. Заборонити відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком СОУГО-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

4. Заборонити проведення в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів(відвідувачів).

 
Відповідно до листа управління освіти і науки Сумської міської ради від 18.12.2020 №13.01-18/2353  на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 19 грудня 2020 року до 28 лютого 2021 року на території України продовжено дію карантину. 
 
Шановні батьки!

 Правила прийому дітей в ЗДО на період адаптивного карантину

 1. Вихованці приймаються в дошкільний заклад при наявності медичної довідки про стан здоров’я.
2. Температурний скринінг безконтактним термометром під час ранкового прийому дітей та кожні 4 години впродовж дня.
3. Обмеження кількості дітей у групах.
4. Гнучкий графік прогулянок та занять.
5. Максимально можливе дистанціювання.
6. Обмеження кількості занять та ігор з фізичним контактом
7. Обмежене одночасне харчування та перебування за одним столом.
8. Заборона м’яких іграшок.
9. Повна відмова від багаторазових рушників.
10. Відмова від килимів.
11. Використання змінного взуття в приміщенні закладу.
12. Збільшення кількості прогулянок на свіжому повітрі.
13. Обмеження самостійного доступу до дезінфекторів.
 
Правила для обслуговуючого персоналу ЗДО.
 
1. Обов’язкове носіння масок або респіраторів.
2. Заборона масових заходів за участю батьків
3. Ранковий прийом та передача дітей в кінці дня на вулиці ( за несприятливих погодних умов – на вході до приміщення закладу) із дотриманням соціальної дистанції між відвідувачами.
4. Батьківські збори проводити дистанційно.
 
Робота та дії персоналу в період карантину
1.Персонал закладу дошкільної освіти повинен дотримуватись санітарно – протиепідемічних заходів щодо попередження розповсюдження гострих респіраторних захворювань.
2. Працівники ЗДО повинні носити маску або респіратор. Рукавички можна використовувати під час допомоги в особистій гігієні дітей, приготуванні їжі, утилізації відходів, роботи з деззасобами, тощо.
3.З урахуванням постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.09.2020 року № 55 необхідно передбачити інші види роботи особам з групи ризику, визначених відповідно до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID -19)» затверджених наказом МОЗ України від 28.03.2020 за №722
4. У випадку виявлення у дитини протягом дня 37,2, С та будь-які інші симптоми гострих респіраторних захворювань,її потрібно ізолювати, повідомивши про це медпрацівника та батьків. До закладу охорони здоров’я, за яким закріплений ЗДО, негайно направляється екстренне повідомлення.
5. У випадку проявів симптомів гострих респіраторних захворювань у працівників ЗДО під час роботи, вони якнайшвидше залишають заклад та звертаються до сімейного лікаря чи закладу охорони здоров’я.
 
Шановні батьки!
Прийом дітей до груп:
– з 7.00 до 8.30 ранку
– повернення додому з 16.00 до 17.30
– доступ на територію дошкільного закладу з 8.30 до 16.00 ЗАБОРОНЕНО;
– дітей до дошкільного закладу приводять та забирають ТІЛЬКИ дорослі члени родини;
– прийом дітей вранці та передача дітей в кінці дня буде здійснюватися на території закладу за межами будівлі;
– забороняється перебування батьків та супроводжуючих осіб на території закладу без засобів індивідуального захисту (маски або респіратора);
– вимагається дотримання принципу фізичного дистанціювання;
 
Діти, в яких при температурному скринінгу буде виявлено температуру вище 37,2 С та матимуть ознаки нежиті, кашлю в дошкільний заклад не допускатимуться;
Батьки забезпечують дітей змінним взуттям та чистим одягом.
В дошкільний заклад діти приймаються без іграшок і без засобів пересування ( велосипеди, самокати, візочки).
 
Відповідно до листа управління освіти і науки Сумської міської ради від 17.08.2020 №13.01-18/1516 та доручення міського голови від 17.08.2020 року: з 18.08.2020 року будуть приймати до закладу дошкільної освіти дітей, батьки яких працюють, але можуть надати тільки одну довідку від роботодавця.


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal