заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Оголошення

ВІТАЄМО

За зайняте І місце
Далі

(0542) 25-01-91
050 777 00 98 Наталія Анатоліївна

dnz26metod@i.ua

www.facebook.com/laskavushka

м. Суми, 40022
пров. лікаря Івана Дерев'янка, б.3

Новини

29.03.2019

Пропонуємо переглянути
(початок о 9.00 годині у музичній залі ІІ поверх):
 
Група раннього віку «Чебурашка»
09.10-09.20  художньо-естетичний розвиток (ОБЖД) аплікація «Вантажівка».
ІІ пол. дня: ознайомлення з природою «Пташки прилетіли», вивчення чистомовки «Летів горобчик», читання вірша Г.Бойко «Ластівка»; д/гра «Хто як співає», «Порівняй»; р/гра «Пташки і кіт».
 
Група раннього віку «Чомусики»
09.10-09.20 художньо-естетичний розвиток малювання пальчиками «Вербові котики»;
ІІ пол. дня: сенсорний розвиток «Цікавий світ навколо нас» закріплення властивостей різних предметів; д/гра «Тоне, не тоне», «Сонечко та дощик», р/гра «Потяг».
 
Група молодшого дошкільного віку №1 «Сонечко»
09.10-09.25 бесіда-розповідь «Хитруваті незнайомці»
Ляльковий театр по казці «Колобок»; д/гра «Так чи ні?»; фізкультура
ІІ пол.дня:  в гостях у казки «Троє поросят»; СХД «Розфарбуємо будинок».
 
Група молодшого дошкільного віку №2 «Посмішка»
09.10-09.25 логіко-математичний розвиток «На галявині» (вивчення числа «3»)
Фізкультура «Подорож до лісу»
ІІ пол. дня: (ОБЖД) бесіда «Сам удома»; прослуховування та обговорення казки «Вовк та семеро козенят»
 
Група молодшого дошкільного віку № 3 «Материнка»
09.10-09.30 музична діяльність
Комплексне заняття (соціум + розвиток мовлення) «Як тварини весну зустрічають»; дослідницька діяльність «Хутро», «Матеріал для будиночка»;
ІІ пол. дня: розгляд та обговорення картини та ілюстрацій «Хто як весну зустрічає»; д/г «Хто чим любить ласувати», «Що змінилося»; р/г «Хто де живе»
 
Група середнього дошкільного віку №1 «Карамелька»
09.10-09.30 художня література, розучування вірша Т.Коломієць «Писанка»;
09.40-10.00 фізкультура
ІІ пол. дня: малювання за зразком «Писанка».
 
Група середнього дошкільного віку №2 «Берегиня»
09.10-09.30 бесіда «Гра і дорога – не друзі»
09.40-10.00 малювання «Розумний світлофор»
ІІ пол. дня: колективна робота на тему «Дружнє місто»; д/г «Червоний, жовтий, зелений», «Підбери пару»; перегляд відео «Ми пішоходи та пасажири».
 
Група середнього дошкільного віку №3 «Барвінок»
09.10-09.30 літературна скринька, читання та обговорення казок Ю.Старостенка «Повінь» та «Не забув»;
09.40-10.10 організація сюжетно-рольової гри
10.20-10.50 музичне заняття
ІІ пол. дня: комплексне заняття «Хто як весну зустрічає»; гурток англійської мови
 
Група середнього дошкільного віку №4 «Добрі серця»
09.10-09.30 інтегроване заняття (розвиток мовлення + соціум + малювання) з використанням мнемотехніки «Хто як весну зустрічає»
09.40-10.00  бесіда ОБЖД з використанням інтерактивної дошки «На варті здоров’я»
ІІ пол. дня: театралізована діяльність «Тіньовий театр» за казкою «Троє поросят»
 
Група старшого дошкільного віку №1 «Калинка»
09.10-09.40  розвиток мовлення «Мандрівка у весняний ліс»
09.50-10.20 зображувальна діяльність, малювання «Весняний ліс»
ІІ пол. дня. художнє слово читання та обговорення оповідання І.Скребницького «Чотири художники весни»; гурток англійської мови
 
Група старшого дошкільного віку №2 «Ягідка»
09.10-09.40 безпека життєдіяльності «Сам вдома», «Небезпечні речі»
09.40-10.10 музичне заняття
10.20-10.50 математична скарбничка «Склад числа, числа сусіди»
ІІ пол. дня: театралізація казки «Вовк і семеро козенят»
 
Група старшого дошкільного віку №3 «Ромашка»
09.00-09.30 фізкультура.
09.40-10.10 розвиток мовлення «Складаємо розповідь»
ІІ пол. дня. безпека життєдіяльності «Безпечна поведінка»
 
Групи компенсуючого типу «Веселка»
09.10-09.40 комплексне заняття (природа + мовлення) «Птахи навесні»
09.50-10.10 дитина у довкіллі з використанням інтерактивної дошки
10.20-10.50 музичне заняття з елементами логоритміки
ІІ пол. дня ознайомлення із соціумом, ОБЖД «Побутова техніка – помічники людини»
 
Робота групи короткотривалого перебування «Разом з мамою»
09.00-11.00 ранкове коло; заняття з пізнавального розвитку «Небезпечні іграшки»; ігри на розвиток дрібної моторики; ігри з манною крупою; малювання водяними фарбами.
 
Вчителі-логопеди:
Ткаченко Людмила Іванівна:
09.00-10.00 підгрупова корекційна робота з дітьми які мають заїкання
10.20-11.00 музичне заняття з елементами логоритміки
Салівон Лілія Олександрівна:
09.00-10.00 індивідуальна робота з використанням технології «Send Art»
10.20-11.00 музичне заняття з елементами логоритміки
 
Практичний психолог:
Будянська Ольга Анатоліївна
09.00-10.00 підгрупова корекційна робота з дітьми які мають заїкання
10.00-10.45 індивідуальна діагностика готовності дітей до школи
 
В музичній залі (ІІ) поверх
Матюшенко Лариса Яківна, завідувач.
13.00 Презентація дошкільного навчального закладу.
Інтерактивний брифінг «Запитання – відповіді» за участю завідувача, вихователів-методистів, учителів-логопедів, практичного психолога, музичних керівників, інструктора з фізичної культури, сестер медичних старших.


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal