ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Оголошення

Увага батькам

Запис дітей до ЗДО
Далі

(0542) 25-01-91

dnz26metod@i.ua

www.facebook.com/laskavushka

м. Суми, 40022
пров. лікаря Івана Дерев'янка, б.3

Новини

14.09.2018

«Олімпіади досягненнянадихнуть нас на мрію!»

 

Відповідно до листа Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ від 04.05.2018 №389 «Про організацію та проведення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня у 2018 році”, листа інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради від 04.09.2018 №191 «Про проведення Олімпійського тижня до Дня фізичної культури та спорту» та з метою пропаганди здорового способу життя серед вихованців Сумського ДНЗ №26 «Ласкавушка» пройшов «Олімпійський тиждень» під девізом: «Олімпіади досягнення надихнуть нас на мрію!». Заходи були  спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя.

Тиждень був насичений спортивними розвагами, змаганнями, рухливими іграми. Інструктором з фізкультури було організовано та проведено змагання та естафети з флорболу та веселі перегони на самокатах.

Залучаючи дітей до ранкової гімнастики та до занять з фізичної культури, вихователі день за днем формують у дошкільнят фізичне та моральне здоров’я, бажання займатися спортом.

З цією метою до співпраці з дошкільним закладом було запрошено батьків, тренерів та вихованців спортивних шкіл, секцій.

Так діти середніх груп «Барвінок» та «Берегиня» відвідали футбольний центр «Барса» де зустрілися з тренером-викладачем Поповим Валерієм Олеговичем, який провів цікаву екскурсію та розповів про заняття та перемоги вихованців центру.

До дітей групи старшого дошкільного віку «Калинка» завітала майстер спорту України з тенісу, призер та переможець Всеукраїнських та Європейських турнірів Пархоменко Аня. В свої 15 років вона має безліч медалей та кубків за перемогу у турнірах. Аня продемонструвала нашім дітям свої вміння, розповіла про цікавинки цього виду спорту.

Також для групи середнього дошкільного віку «Добрі серця» була організована екскурсія до СДЮШОР «Динамо» де відбулася зустріч з тренером-викладачем хокею на траві Свистюр Оленою Юріївною. Під час відвідування клубу «Динамо» наші вихованці стали вболівальниками чемпіонату України серед дітей 2007-2008 року народження з хокею на траві, а також познайомилися з членами команд збірної м.Полтава та збірних м.Суми. Дівчата, члени команд, показали дітям як цікаво та не просто займатися саме цим видом спорту.

Цікавим заходом для дітей групи старшого дошкільного віку «Ромашка» стала зустріч з фітнес-тренером Ятмановою Світланою. Пані Світлана провела для дітей заняття на свіжому повітрі де показала, як під музику, весело можна займатися фізкультурою. Також свої вміння показала вихованиця цієї групи Вічканова Богдана, яка в свої 5 років вже є учасницею  та призером багатьох змагань з художньої гімнастики.

А маленьких наших вихованців, дітей групи молодшого дошкільного віку «Посмішка», своїми вміннями порадувала випускниця нашого садочка Іщенко Єва. Єва займається художньою гімнастикою з 3-х років і є переможцем багатьох змагань, як в місті Суми так і Всеукраїнського масштабу.

Проведення олімпійського тижня  подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

фотозвіт


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal