ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Оголошення

Увага батькам

Запис дітей до ЗДО
Далі

(0542) 25-01-91

dnz26metod@i.ua

www.facebook.com/laskavushka

м. Суми, 40022
пров. лікаря Івана Дерев'янка, б.3

Новини

18.12.2017

«Спасибі нашим кухарям за те, що смачно варять нам!»

 Такими щирими словами щодня дякують вихованці нашого закладу за смачні та поживні сніданки, обіди та полуденки, які готують для них наші кухарі. Особливу увагу харчуванню дітей ми приділяємо під час літнього оздоровлення, тому часто чуємо такі вигуки дітвори:

- Які сьогодні смачнючі млинчики були на сніданок!

- А на обід були такі котлети, які вміє готувати лише моя бабуся!

- А я – фанат булочок!

- А я обожнюю салати із свіжих овочів!

- А мені найбільше смакує буряківник!

Корисне, поживне, збалансоване, смачне, - саме таке харчування отримують вихованці дошкільного закладу. Різноманітні м’ясні та рибні страви, каші, салати із свіжих овочів протягом усього року, свіжа випічка - це неповний перелік того, із чого складаються сніданки та обіди нашої дітвори.

Турбуються про якісне харчування вихованців і педагоги, які постійно проводять бесіди з дітьми щодо необхідності раціонального, здорового харчування, щодня стежать за дотриманням культури харчування, правил і норм поведінки за столом, навичок особистої гігієни, самообслуговування.

Піклується про організацію харчування і адміністрація закладу на чолі з завідувачем Ларисою Яківною Матюшенко. Тому це питання знаходиться на постійному контролі, до якого залучаються і батьки.

Та найголовніше – це заряд енергії та гарного настрою, який отримують наші діти від харчування, а це, у свою чергу, дає їм можливість повноцінно працювати, отримувати нові знання, бути веселими, бадьорими, здоровими!

Ми завжди пам'ятаємо слова великого педагога Василя Олександровича Сухомлинського, який писав: “Я не боюсь ще раз повторити: турбота про здоров'я — це найважливіша праця вихователя. Від життєдіяльності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили. Якщо виміряти всі мої турботи й тривоги про дітей, то добра половина їх — про здоров'я”.

Фотозвіт


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal