ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Оголошення

Увага батькам

Запис дітей до ЗДО
Далі

(0542) 25-01-91

dnz26metod@i.ua

www.facebook.com/laskavushka

м. Суми, 40022
пров. лікаря Івана Дерев'янка, б.3

Новини

23.10.2017

   Родина для кожного з нас – найцінніший скарб. Саме в сім’ї відбувається виховання дитини.

   З 10 по 13 жовтня в ДНЗ №26 «Ласкавушка» пройшов «Тиждень сім’ї». Метою проведення цього тижня було поліпшення педагогічної взаємодії педагогів з батьками вихованців та продовження виховання у дітей патріотичних почуттів через виховання поваги до родини. 

   В рамках «Тижня сім’ї» організовано й проведено ряд цікавих заходів, зокрема: в групі компенсуючого типу «Веселинка» заняття з логоритміки, до якого були залучені батьки, «Чарівні звуки української мови», а також родинно-спортивне свято у групі середнього дошкільного віку «Ромашка» «Ми дружні, спритні, витривалі». В даних заходах активну участь взяли батьки, вихованці закладу, музичні керівники, інструктор з фізичної культури, вихователі, які були організаторами цих заходів.

   Відкрили «Тиждень сім’ї» група старшого дошкільного віку «Материнка» де провели презентацію своєї майстерності «До нас майстрині завітали, свої таланти показали»: бабуся Бабакіної Єви - Ткаченко Людмила Львівна, з розповіддю про походження нитки, обладнання та техніку в’язання речей «Клубочок в’ється, розповідь ведеться» та пройшов майстер-клас від мами Жені та Марійки Маренкових – Катерини Миколаївни з приготування смачного вінегрету «Українські страви своїми руками».

   Продовжили кулінарну тему батьки та вихованці групи старшого дошкільного віку «Сонечко» - «Хто як їсть, той так і працює» тематичне заняття з ознайомлення з національними стравами, практичне приготування разом з батьками вареників з картоплею.

   Всі дуже старалися, на пригощення смачними стравами були запрошені всі працівники садочку. Батьки, а більш за все діти були у захваті від результатів спільної праці.

   Протягом тижня практично у кожній групі пройшли цікаві зустрічі з татами вихованців, які брали участь в АТО. Так тато Манько Діани, вихованки групи середнього дошкільного віку «Ягідка», Манько Віталій Іванович провів цікаву бесіду з вихованцями на тему «Україна - наша рідна Батьківщина» де представив учбову зброю та вибухівку, а тато Головні Максима, вихованця групи старшого дошкільного віку «Материнка», Віктор Миколайович розповів дітям про своє перебування в зоні АТО і показав фотографії з місця подій.

   Найменші вихованці теж не залишились осторонь, так в групі раннього віку «Чомусики» відбувся цікавий захід разом з батьками «Рідненькі долоньки». Батьки та діти малювали свої долоньки з яких потім утворювався янголятко, а у групі «Чебурашка» пройшло цікаве тематичне заняття «Українці ми маленькі, файні дітки, чепурненькі», де у музичному супроводі діти ознайомились з картою України, яка вона велика та гарна наша держава, співали пісеньки та танцювали.

   Також в рамках заходів тижня групи молодшого дошкільного віку «Берегиня» та «Карамелька» виготовляли фотоколажі «Я і моя родина», де кожна сім’я представила свої захоплення та уподобання. Фото колажі тепер прикрашають «Презентаційний коридор» дошкільного закладу.

   На протязі тижня практичним психологом було проведено тренінгове заняття для батьків груп раннього та молодшого дошкільного віку на тему «Успішні батьки. Ми разом». Такий захід є  дуже важливій для батьків. Під час обговорення розігрували різні ситуації у сім'ї з використанням шляхів виховання, вчилися вирізняти правильні й неправильні звернення в спілкуванні з дітьми. Даний тренінг дав батькам певні знання, навички і розуміння, а  можливо й бажання щось змінити у своєму спілкуванні з дитиною.  

   На завершення «Тижня сім’ї» діти всіх вікових груп малювали малюнки до Дня захисника України, які потім передали, через волонтерський центр «Омофор» розташований за адресою вул. Супруна, 15, бійцям-захисникам в зону АТО. Разом з листівками , як привітання до Дня захисника України, працівниками ДНЗ були виготовлені пиріжки у кількості 120 шт. та передані бійцям з найкращими побажаннями.

   Аналізуючи проведений Тиждень родини та побажання батьків наших вихованців, можна зробити висновок, що саме такі заходи потрібно проводити частіше, адже дитячий садок і сім’я кожного вихованця – це одна велика родина. Тісна та плідна співпраця з родиною – запорука успіху у вихованні дітей-дошкільнят.

переглянути Фотозвіт


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal