ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Оголошення

Увага батькам

Запис дітей до ЗДО
Далі

(0542) 25-01-91

dnz26metod@i.ua

www.facebook.com/laskavushka

м. Суми, 40022
пров. лікаря Івана Дерев'янка, б.3

Новини

23.04.2017

19 квітня 2017 року в Сумському ДНЗ №26 «Ласкавушка» було проведено День відкритих дверей. Заклад відвідали: Ткаченко В.М., методист ІМЦ, батьки разом з дітьми – 70 чоловік. Протягом дня гостям запропонували:

-  Ознайомитися з роботою ДНЗ, з колективом (екскурсія, презентація).
-  Переглянути гурткову роботу у ДНЗ (хореографія, англійська мова, оркестр за методикою Шулятьєвої).
-  Переглянути розваги присвячені Великодню за участю дітей середнього дошкільного віку «Свято Великодня» та старшого дошкільного віку «Традиції Великодня в Україні та Великій Британії».
-  Шаповал Інна Альбертівна, музичний керівник, представила свою роботу з логоритміки з дітьми груп компенсуючого типу «Барви весни».
-  Ткаченко Людмила Іванівна та Коваленко Лілія Олександрівна, вчителі – логопеди, показали підгрупову роботу з дітьми які мають заїкання, підгрупову та індивідуальну роботу по корекції вад звуковимови. Провели консультації для батьків.
-  Будянська Ольга Анатоліївна, практичний психолог презентувала заняття з дітьми середнього та старшого дошкільного віку в «Пісочній кімнаті». Провела індивідуальні консультації для батьків щодо адаптації дітей до дошкільного закладу.
-  Покутна Ірина Григорівна, вихователь англійської мови, показала роботу з дітьми старшого дошкільного віку по підгрупам, тема заняття «Як святкують Великдень у Великобританії».
-  Пархоменко Світлана Юріївна, інструктор з фізичної культури, презентувала заняття для дітей середнього дошкільного віку з елементами гри «Флорбол». Провела консультації для батьків на тему «Оздоровлення дітей в ДНЗ і вдома», «Фізкультурно – оздоровчі заходи у ДНЗ».
-  Геращенко Наталія Анатоліївна, вихователь – методист надала консультації щодо електронної реєстрації дитини в ДНЗ. Презентувала досягнення дошкільного закладу та сайт садочку.
-  Відвідувачи мали змогу переглянути впровадження у роботу з дітьми методик: М.Монтессорі, Глена Домана, М.Зайцева, мнемотехніки та програми фінансово-економічної грамотності дітей «Афлотот».

Сестри медичні старші проводили консультативну роботу з батьками з різних питань, що цікавили батьків.

Батьки залишали відгуки у контрольно – візитацій ній книзі ДНЗ.

        

Фотозвіт


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal