дошкільний навчальний заклад №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Оголошення

Шановні батьки!

Запрошуємо на весняні ранки
Далі

З у сіх питань звертайтеся за телефонами:

(0542) 25-01-91
050 777-00-98 Наталія Анатоліївна

наша електронна пошта:
dnz26metod@i.ua

У соціальних мережах:
ВКонтакте – vk.com/laskavushka
Facebook – facebook.com/laskavushka

Наша адреса

м. Суми, 40022, пров. лікаря Івана Дерев'янка, б.3 (Халтуріна)

Новини

13.03.2017
У теперішній час є актуальним питання патріотичного виховання. Виховувати у дітей почуття приналежності до свого народу, його духовної і матеріальної культури допомагають зустрічі, які організовуються у нашому дошкільному закладі із нинішніми захисниками Батьківщини.

  6 березня таку зустріч провели вихователі та діти групи старшого дошкільного віку "Карамелька" з учасником АТО Жаріковим Олександром, батьком випускника нашого садочка. Дитина може зрозуміти набагато більше і глибше, ніж уявляють дорослі. Тому жива зустріч з учасником АТО залишила вагомий слід у дитячій душі.

  Військовослужбовець розповів у доступній для малюків формі як разом з іншими воїнами захищав кордони нашої країни, познайомився з багатьма цікавими людьми. Звертаючись до хлопчиків, він нагадав, що захищати свою Батьківщину - це обов’язок кожного чоловіка. А для того щоб вирости сильним та мужнім, потрібно добре їсти, вчасно лягати спати, робити зарядку та слухатися батьків і вихователів.

  Діти продемонстрували свої знання символів нашої держави: співали гімн, розвовідали вірші про прапор та герб країни, брали інтерв'ю у гостя. На прикінці зустрічі діти запросили на гостини до своєї групи де пригостили запашним короваєм та смачним чаєм. Навзаєм Олександр Володимирович пригостив дітей смачними карамельками.

  Така зустріч залишиться у пам’яті дітей надовго.

     

Фотозвіт


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal