ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Оголошення

Увага батькам

Запис дітей до ЗДО
Далі

(0542) 25-01-91

dnz26metod@i.ua

www.facebook.com/laskavushka

м. Суми, 40022
пров. лікаря Івана Дерев'янка, б.3

Новини

29.11.2016

Відповідно до Указу Президента України від 06 жовтня 2016 року № 436/2016 «Про відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи», з метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, заходів відділу освіти щодо відзначення в Україні «Дня гідності і свободи» в Сумському дошкільному навчальному закладі (центр розвитку дитини) №26 «Ласкавушка» Сумської міської ради було проведено ряд заходів патріотичного спрямування як з вихованцями так і з педагогічним колективом.

   

Під час проведення заходів педагоги приділили увагу проблемі формування моральних почуттів з усвідомлення єдності України та найголовнішої людської радості - жити серед людей. Вчили дітей бачити і відчувати, розуміти і переживати всім серцем, шанобливо ставитися до оточуючих та спільних цінностей українського народу, українського козацтва.

Ми намагаємось плекати в наших вихованцях доброту і чуйність, тому виховуємо гідних людей, які люблять не тільки себе, а й свого ближнього. Вчимо поважати оточуючих, допомагати у скрутну хвилину і головне берегти свою рідну Україну.


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal