ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Оголошення

Увага батькам

Запис дітей до ЗДО
Далі

(0542) 25-01-91

dnz26metod@i.ua

www.facebook.com/laskavushka

м. Суми, 40022
пров. лікаря Івана Дерев'янка, б.3

Новини

13.10.2016
З 03 по 07 жовтня 2016 року було проведено тиждень «Гармонія руху» за участю вихованців і батьків.
         Упродовж фестивального тижня було проведено різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності з активним використанням рухливих ігор, спортивних вправ, музики, танців. У програму фестивалю увійшли:
- «Найспритніший» - метання мішечків з піском на дальність;
- спортивні естафети, де діти, з усіх груп старшого дошкільного  віку, змагались між собою. Життєрадісність дітей, весела музика, команди підтримки, сприяли позитивному настрою, спонукали слабоактивних дітей включатися в ігри;
- заняття валеологічного спрямування для дітей всіх вікових груп, метою яких було виробити у дітей позитивне ставлення до власного організму, спонукати до рухової активності під час виконання вправ, ввести у мову дітей слова: здоров'я, овочі, фрукти, вітаміни, ранкова гімнастика, повітря, створити позитивний настрій;
- ігри та атракціони на свіжому повітрі допомогли залучити дітей усіх вікових груп до активної участі в заходах, спонукати демонструвати свої вміння в різних вправах, іграх зі спортивним інвентарем,  проявляти рішучість, кмітливість в іграх зі змаганнями, підтримувати радісне почуття, задоволення від спільних дій та успішно виконаних завдань.
         Підсумком тижня стало фізкультурно – музичне свято «Ми веселі козачата!», у якому взяли участь вихованці, вихователі та батьки групи старшого дошкільного віку «Добрі серця».
        Свято підсумувало весь насичений тиждень. Учасники показали на скільки вони спритні, бадьорі та завзяті: естафети, змагання, комплекси вправ – все це пройшло під веселу музику, з піднесеним настроєм та у національно-патріотичному колориті.
        Наприкінці свята завідувач привітала всіх учасників та нагородила переможців символічними подарунками.
 
переглянуто фото та відеозвіт можно за посиланням: Фотоматеріали  Відеоматеріали


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal