ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Оголошення

Увага батькам

Запис дітей до ЗДО
Далі

(0542) 25-01-91

dnz26metod@i.ua

www.facebook.com/laskavushka

м. Суми, 40022
пров. лікаря Івана Дерев'янка, б.3

Новини

29.02.2016

25 лютого 2016 року на базі Сумського ДНЗ №26 "Ласкавушка" відбулося методичне об'єднання інструкторів з фізичної культури ДНЗ міста на тему: "Оздоровлення дітей дошкільного віку із застосуванням різних технологій".

Одне з головних завдань дошкільного закладу – така організація навчально-вихованого процесу, за якої не лише зберігатиметься високий рівень розумової працездатності вихованців, а й зміцнюватиметься їхнє здоров’я…

Під таким девізом учасники методичного об'єднання ділилися своїм досвідом з фізичного виховання дітей.

Відкривала захід методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради АДАМЕНКО Галина Іванівна, яка ознайомила всіх присутніх з нормативно-правовою базою, яка є основним підгрунтям в організації здоров'язбережувальних технологій в дошкільному закладі.

Запрошений гість, лікар-реабілітолог КАЗБАН Олександр Вікторович, наголосив, що дошкільний вік є початком у формуванні здоров'я людини та надав декілька корисних порад як для малечі так і для дорослих.

У свою чергу своїми напрацюваннями та досвідом роботи поділилися інструктори з фізичної культури ДНЗ №14 АВРАМЕНКО Ольга Миколаївна, ДНЗ №10 ГУЗЬ Олена Тихонівна та НВК №11 ЖУК Оксана Дмитрівна.

На загальний розгляд було представлено фізкультуне свято для дітей старшого дошкільного віку, яке надало можливість присутнім проаналізувати роботу інструктор з фізичної культури ДНЗ №26 ПАРХОМЕНКО Світлани Юріївни.

Наприкінці гості мали змогу віртуально, переглянувши відеофільм, відвідати кожну групу дошкільного закладу де вихователі показали які саме форми оздоровлення вони використовують у повсякденному житті групи.

При підведенні підсумків методичного об'єднання були сказані теплі слова подяки в нашу адресу. Дякуємо всім! Завжди раді бачити у себе!

Віртуальна подорож садочком

Фоторепортаж 


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal