ЛАСКАВУШКА

заклад дошкільної освіти №26
Центр розвитку дитини, м. Суми

Оголошення

Увага батькам

Запис дітей до ЗДО
Далі

(0542) 25-01-91

dnz26metod@i.ua

www.facebook.com/laskavushka

м. Суми, 40022
пров. лікаря Івана Дерев'янка, б.3

Новини

01.12.2015
Кожна людина, як і все свідоме людство, живе у трьох вимірах: учора, сьогодні, завтра. Учора – це наша історія. Вона бездонна, невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань.

Кожен народ, якщо він справжній народ, має свою власну історію та пам'ять. Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки безневинних людей зійшло у могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів.

Невідома кількість жертв – від 3 до 12 мільйонів, але протягом всієї історії людства вважається найбільшою трагедією.
 
30 листопада 2015 року в дошкільному навчальному закладі №26 «Ласкавушка» за підтримкою батьків, педагогів та дітей відбулося тематичне заняття в групі старшого дошкільного віку №3 «Ромашка» присвячене вшануванню пам’яті жертвам голодомору в Україні.
 
Запрошена гостя, прабабуся вихованця групи «Ромашка» Шухардіна Назарчика, Ніна Яківна, якій виповнилося 90 років і яка була свідком тих страшних подій на Україні.
Ніна Яківна поділилася з усіма присутніми своїми страшними спогадами і виказала надію що завдяки нашому підростаючому поколінню ми ніколи не будемо свідками такої трагедії.
 
Ще однією гостею була бабуся вихованця групи «Ромашка» Грек Жені, Віра Федорівна, яка переказала спогади своїх рідних про ті події які відбувалися на Україні під час голодомору 32-33 років. Вона передала майбутньому поколінню слова своєї мами та бабусі які розповідали їй про своє життя під час тих трагічних подій на Сумщині.
 
Діти з великою цікавістю і розумінням слухали розповідь Ніни Яківни та Віри Федорівни. Вихованці групи «Ромашка» разом з батьками декламували вірші щодо вшанування пам’яті загиблим та вшанування хлібу, як головному оберегу життя.
 
 
Переглянути фотозвіт можна на сторінці Фотогалерея


Розповісти у: facebook В контакте Twitter LiveJournal