На базі дошкільного закладу постійно проводяться всеукраїнські, регіональні, обласні, міські науково-практичні конференції, семінари, наради.

Дошкільний заклад приймав делегацію з Нідерландів з метою ознайомлення з програмою «Крок за кроком», обміну досвідом та презентацією системи роботи дошкільного закладу.

«Ласкавушка» залучає засоби масової інформації з метою широкого інформування про педагогічні напрацювання із питань розвитку мовленнєвої активності дошкільнят за допомогою нетрадиційних технологій; креативного розвитку дошкільників методами малювання на склі, гри з піском, ліплення з солоного тіста. Співпрацює з Сумською обласною державною телерадіокомпанією, Академ ТВ, каналом «1+1», газетами «Данкор», «Ваш шанс», «Сумщина», «Панорама», «Новини Сумщини», «Суми і сумчани».

«Ласкавушка» є переможцем обласного конкурсу «Імідж дошкільного закладу», учасником громадської акції «Флагмани освіти і науки України» і нагороджений Дипломом за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України.

 

Дошкільний заклад увійшов до довідково-біографічного видання «Флагмани освіти і науки України» на сторінках якого зібрано та опубліковано інформацію про історію і сьогодення освітянських установ, які своєю працею зміцнюють інтелектуальний та економічний потенціал України, її суверенітет.

Дошкільний заклад є у числі переможців в огляді — конкурсі серед дошкільних закладів міста на кращу організацію роботи з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, первинної профспілкової організації, озеленення території.

За відданість дітям та уміння роками бути берегинею яскравих моментів дитинства, за мистецтво робити цікавим кожен день у дитячому садочку, за здатність гармонійно поєднувати сучасні освітні тенденції з освітянським досвідом у жовтні 2010 року завідувач дошкільного закладу Матюшенко Лариса Яківна відзначена правом занесення на Алею слави освітян м. Суми. А у 2013 році правом занесення на Алею слави освітян м.Суми отримала Будянська Ольга Анатоліївна, практичний психолог.

Пишаємося своїм колективом, який у 2011 році  занесений на обласну Дошку Пошани «Педагогічна гордість Сумщини».

 

У змаганні з флорболу, серед збірних дитячих команд дошкільних навчальних закладів міста Суми, в рамках реалізації міського проекту «Здорова нація», команда «Іскорка» дошкільного закладу здобула золото у регіональних змаганнях, а в змаганнях першості м.Суми по флорболу «Здорова нація — 2011» — бронзовим, а також стала почесним гостем на чемпіонаті України з флорболу, який проходив на базі спортивного комплексу «Динамо» у місті Суми.

У 2012 дошкільний заклад бере участь у Всеукраїнському конкурсі і отримує Диплом лауреата Міністерства освіти і науки молоді та спорту України  «Кращий дошкільний навчальний заклад — 2012».

Колективу дошкільного закладу винесено подяку Сумської обласної федерації художньої гімнастики за вагомий внесок у розвиток художньої гімнастики в Сумській області; подяку обласної ради фізкультурно — спортивного товариства «Спартак» за активну участь у розвитку фізичної культури та спорту в. товаристві «Спартак»; дитячого журналу «Пізнайко» за здатність гармонійно поєднувати сучасні освітні тенденції з освітянським досвідом.

Застосування альтернативних форм надання дошкільної освіти, нетрадиційні підходи до роботи з батьками, розроблення і впровадження нових технологій освіти, сучасних методів виховання і навчання дошкільників, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду серед освітян, а також ефективне керівництво закладом дозволило дошкільному закладу за підсумками Державної атестації 2010-2011 навчального року отримати високий рівень освітньої діяльності.

У 2013 ЗДО став переможцем фотоконкурсу «Наші діти» за 2012 рік на сторінках науково-методичного журналу «Дошкільне виховання» у номінації «Методичне фото». Надруковано у журналі «Дошкільне виховання» № 3 2013 року.

У жовтні 2013 року:

У лютому 2014 року:

У березні 2014 року дошкільний навчальний заклад брав участь у змаганнях з флорболу серед збірних дитячих команд дошкільних навчальних закладів міста Суми в рамках реалізації міського проекту «Здорова нація», які проходили за ініціативою Федерації флорболу в Сумській області при підтримці міського управління освіти і науки Сумської міської ради. У регіональних змаганнях команда «Іскорка» ЗДО № 26 стала золотим призером і на фінальних іграх Першості м.Суми по флорболу команда ЗДО «Іскорка» виборола почесне  I місце, нагороджена грамотою, кубком та медалями. За результатами фінальних змагань «Кращим воротарем» чемпіонату було визнано Сидорець Тараса, а «Кращим гравцем»  –  Олійник Івана, вихованців дошкільного закладу.

У квітні 2014 року на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу театралізованого мистецтва серед вихованців дошкільних закладів – ЗДО зайняв почесне ІІ місце.

У вересні 2014 року ЗДО нагороджено грамотою Сумської міської ради за зайняте почесне ІІ місце у міському конкурсі «Озеленення території».

У березні 2015 року дошкільний сайт дошкільного закладу зайняв ІІ місце у номінації "Веб-сайти дошкільних навчальних закладів" V Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти.

У жовтні 2015 року дошкільному закладу була оголошена подяка за активну участь у міському конкурсі "Оптимізація озеленення територій дошкільних навчальних закладів" (номінація "Оригінальність оформлення території дошкільного навчального закладу")

У квітні 2016 року батьки та вихованці групи "Ягідка" зайняли І місце у конкурсі дизайнерського мистецтва "Сучасна садово-паркова скульптура" за що були нагороджені грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради. 

Дошкільний заклад «Ласкавушка» є казковим будинком для дитини, де і дітям, і дорослим затишно і комфортно, де дитину чекають і люблять.